O mnie

             Projektowanie ogrodów to moja praca i pasja jednocześnie. Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. Staram się aby moje projekty były nowatorskie, interesujące, a jednocześnie pasowały do właściciela ogrodu i w pełni odzwierciedlały preferowany przez niego styl.

Na bieżąco śledzę trendy panujące w projektowaniu ogrodów i jestem miłośniczką książek o tej tematyce.

            Jestem  absolwentką londyńskiej Capel Manor College, która jest wiodącą uczelnią kształcącą projektantów ogrodów w Wielkiej Brytanii. Nauka w tej prestiżowej szkole przybliżyła mi  wiele aspektów związanych ze sztuką  projektowanie ogrodów i pozwoliła na korzystanie z wiedzy i doświadczenia czołowych architektów krajobrazu. Posiadam również wykształcenie kierunkowe zdobyte na Akademii Rolniczej w Lublinie.

           Moją przygodę z ogrodnictwem rozpoczęłam po studiach pracując przez wiele lat dla wiodącej na naszym rynku firmy zajmującej się projektowaniem terenów zieleni oraz budową boisk sportowych.

W Wielkiej Brytanii poza projektowaniem ogrodów zajmowałam się florystyką, przygotowując duże aranżacje kwiatowe dla takich hoteli jak Hilton, czy One Whitehall Place .

 

Mam nadzieję, że moja wiedza i doświadczenie przyczynią się do stworzenia Państwa wymarzonego ogrodu.

             Zapraszam do współpracy

Anna Bartosiak